Вітали жінок

 img_6927.JPG

Вітали жінок – розумних, активних, красивих…

Напередодні 8 березня – Міжнародного жіночого дня – у Центрі «Довір’я» відбулося традиційне урочисте свято. Його організували та провели активістки районної організації «Спілки жінок України», яку з минулого року очолює заступник голови райради О.П.Шумак. Серед запрошених – кращі представниці жіноцтва району: керівники установ, організацій, сільських рад, громадські лідери та активістки. Святкову піднесену атмосферу створювали живописні роботи іванківських майстрів пензля Світлани Скред та Вадима Чернушевича, а також вишиті картини і рушники Ніни Кириленко, які прикрасили гостинну залу.

 img_6847.JPG

За столиками, про які подбали справжні чоловіки району, гості насолоджувалися поетичними та прозовими вітаннями, музичними номерами.

 img_6867.JPG

 img_6906.JPG

Найтепліші поздоровлення та засвідчення поваги приймали жінки від представників сильної статі: від керівників району – О.І.Леляка та М.І.Костюченка, селищного голови О.М.Поліщука, заступника голови РДА І.О.Глитня, начальника фонду комунального майна О.В.Жданова, одного з інвесторів району В.Б.Бойка, настоятеля храму святих Косьми і Даміана (с.Сукачі) протоієрея Миколи Гриніва та інших.

 img_6928.JPG

Слова подяки за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток району, вагомі трудові здобутки та багаторічну сумлінну працю звучали на адресу Микитенко Тамари Михайлівни – депутата Іванківської районної ради, Нечипоренко Катерини Іванівни – Дитятківського сільського голови, Ігнатюк Ганни Дмитрівни – керівника народного аматорського колективу “Криничанка”, нагороджених відзнакою Президента України – ювілейною медаллю “20 років незалежності України”.

 img_6903.JPG

 img_6872.JPG

Вітання чергувалися з потішними конкурсами та музичними номерами у виконанні самодіяльних артистів районного будинку культури.

На закінчення чоловіки порадували жінок справжнім «феєрверком» з білих троянд, які додали загадковості і весняної чарівності нашим талановитим, активним, розумним, найпрекраснішим іванківським жінкам.

 img_6918.JPG

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...