Як стати успішним

Міжнародна благодійна організація “Партнерство кожній дитині” впроваджує проект “Програма соціальної інтеграції молоді, позбавленої батьківського піклування “Впевнений старт”, який допомагає вихованцям та випускникам інтернатних закладів підготуватися та розпочати безпечне самостійне життя, а також сприяє розширенню соціальної підтримки дітей. 29 лютого – 01 березня 2012 року на базі Центру підготовки олімпійського резерву у м. Києві в рамках цього проекту відбувся тренінг за участю міжнародного експерта проекту Рене Андереса зі Швейцарського бюро Міжнародної соціальної служби. У тренінгу взяли участь практичний психолог Ольга Гаркуша, соціальний педагог Ірина Струпова та студентка Галина Ляхевич, яка проходить практику у Іванківському центрі “Довір”я”. Учасниками були фахівці сфери соціальної підтримки дітей з Білоцерківського, Вишгородського, Іванківського та Таращанського районів.

 p2170005.JPG

Перший день тренінгу проходив у робочій групі з розробки тренінгових матеріалів “Я і професія” Молодіжного клубу “Як стати успішним”, які допоможуть молодим людям одержати гарну освіту, працевлаштуватися та розкриють секрет – як досягти успіху у професії. Всі мали змогу ознайомитися з матеріалами майбутнього посібника з профорієнтації та внести свої корективи.

 p2170008.JPG

Другий день проходив у форматі зустрічі-роздуму на тему “Шляхи підвищення відповідальності молодої людини за своє життя”, яку проводив Рене Андерес. Робота була побудована таким чином, що кожен учасник мав змогу висловити свою точку зору у процесі обговорення теми та робити певні висновки. Тренер підвів усіх до думки про те, що участь молодої людини полягає в наданні їй можливості брати участь в прийнятті рішень щодо її життя. Учасники визначили, які компетенції вони мають у собі розвинути, щоб молоді люди їм довіряли. Також Рене ознайомив із способами, як мотивувати молодих людей до участі та прийнятті відповідальності за власне життя.

 

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...