Любов і дружба в нашому житті

Для учнів 10 класу Іванківської ЗОШ №1 у Центрі “Довір”я” практичний психолог Ольга Гаркуша провела тренінг “Дружба і кохання в нашому житті” з метою уточнення та закріплення розуміння учасниками цих понять та формування відповідального ставлення.

Тренінг розпочався зі знайомства учасників та прийняття правил групи. Тренер повідомила про початок роботи, стисло розкрила його зміст. Учасники згадали пісні про кохання і дружбу, а потім закінчили речення “Дружба – це…”, “Кохання – це…”. Кожен мав можливість висловитись з цих понять. Дискусія проходила емоційно, що й створило особливий настій учасників. Тренер провела інформаційне повідомлення “Дружба і кохання в нашому житті” , де наголосила , що це – своєрідний іспит, і чи зуміє людина скласти його з честю, залежить тільки від неї, і чим більше людина віддає, тим більше отримує.

 img_6792.JPG

Учасники визначали якості чоловічої та жіночої статі, усвідомили стереотипність цих уявлень і зробили відповідні висновки Характерною ознакою таких стереотипних уявлень є неврахування індивідуальних особливостей людини, а кожна людина унікальна! Традиційні гендерні стереотипи обмежують розвиток особистості, можливості самореалізації, вибору моделей поведінки, видів професійної діяльності, кар’єрного росту, безпідставно звужують або розширюють економічні, політичні та соціальні можливості людини.

Під час вирішення однієї ситуації кожен підійшов до її розв’язання по-різному. А в житті подібні питання необхідно вирішувати вдвох і кожен несе відповідальність як за себе, так і за близьку йому людину.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...