Твоє життя – твій вибір

В рамках програми «Берег дитинства» у Запрудській, Макарівській, Русаківській  ЗОШ І-ІІ ст. серед учнів 5-9 класів практичним психологом Ольгою Гаркушею був проведений тренінг «Твоє життя – твій вибір» з метою отримання знань про здоров’я, здоровий спосіб життя, формування усвідомлення цінності здоров’я як основи для успішної реалізації життя.

Тренінг розпочався цікавим знайомством учасників, підготовкою їх до активної роботи, створенням комфортної атмосфери. Учні висловили свої думки про те, що таке здоров’я, з чим воно асоціюється. На їхню думку, здоров’я – це щастя, спорт, сімейне благополуччя, школа, лікарі, вчителі, друзі, довголіття, раціональне харчування, режим дня, чиста екологія, рідна домівка. Діти також дали визначення поняття здоров’я, сформульоване Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

 p7170007.JPG

Потім учасники, об’єднавшись у чотири підгрупи, розробляли модель здоров”я, в якій відобразили те, без чого не можна уявити здорову людину. Після презентації кожної моделі, ті ж підгрупи продемонстрували дію руйнівних факторів для здоров”я.

p7250011.JPG

Коли учні отримали свої зруйновані моделі, то їх охопило обурення від того, що вони побачили. Після перегляду робіт, обговорення, обміну враженнями, учасники зробили висновок, що зруйнувати значно легше, ніж створити. Дуже важливо зберегти те, що маємо. І лише від нас залежить, що ми оберемо – шлях до здоров’я чи , навпаки, шлях від здоров’я.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...