Волонтери Оксфорду знову у нас

З 22 серпня по 10 вересня 2011 року на території України перебувала група міжнародних студентів-волонтерів за Програмою «Волонтери Оксфорду для громад, що постраждали від Чорнобильської катастрофи», організована Чорнобильською програмою відродження та розвитку ПРООН, Національним Університетом «Києво-Могилянська Академія» та Українським товариством Університету Оксфорд за підтримки програми Волонтери ООН.

У рамках програми, яка діє з 2007 року, 6 волонтерів іноземних університетів та 6 волонтерів українських університетів протягом трьох тижнів працювали задля розвитку постраждалих громад у Волинській, Житомирській, Київській, Рівненській та Чернігівській областях. Їхня діяльність сприяла представленню досвіду з подолання соціально-економічних наслідків Чорнобильської катастрофи, обговоренню питань волонтерства та розвитку громад в Україні.

Команда з 1 міжнародного та 1 національного студента-волонтера, яка працювала в нашому районі, взяла участь у семінарах «Розвиток громад як метод подолання наслідків Чорнобильської катастрофи», «Партнерство громади та влади», круглому столі на тему «Перспективи розвитку Поліських територій», відвідали Чорнобильську атомну електростанцію та Зону відчуження.

 img_5779.jpg

Вже четвертий рік поспіль Центр «Довір’я» та «ЦРГ» надають допомогу в реалізації Програми «Волонтери Оксфорду для громад, що постраждали від Чорнобильської катастрофи», приймаючи міжнародних волонтерів. Крім поставлених завдань Програма також сприяє розвитку молодіжного лідерства, налагодженню міжнародного партнерства.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...