Безпека проживання на забрудненій території

Чорнобильська катастрофа суттєво вплинула на долі сотень тисяч людей України, Білорусії та Росії. Багато постраждалих регіонів опинилися в нових економічних та соціальних умовах.

Як показує досвід, соціальні та психологічні наслідки аварії є могутнім стримуючим фактором реабілітації і подальшого розвитку постраждалих територій. Сьогодні, двадцять п’ять років потому, нам необхідно остаточно побороти в собі комплекс жертви і сформувати новий життєвий принцип – принцип особистої відповідальності, ініціативності, активної життєвої позиції. З такою метою практичним психологом Ольгою Гаркушею був проведений тренінг «Безпека проживання на забрудненій території» для учнів 10 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.

 sam_0048.JPG

Під час тренінгу учасники поділилися враженнями про події, які відбулися 26 квітня 1986. Також десятикласники визначили проблеми Іванкова, серед який назвали проблеми вживання психоактивних речовин, соціальні проблеми, дозвілля, здоров’я. Кожен визначив власні кроки по вирішенню даних проблем. На наступному етапі учасники розбилися на групи і кожна група створила образ Іванкова через 10 років, де виразила свої мрії і бажання стосовно рідного містечка. На завершення всі поділилися своїми гарними враженнями і побажали один одному щастя і успіхів у особистому житті.

sam_0052.JPG

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...