Барви життя Наталії Лагутенко

Організація виставок картин, інших робіт талановитих людей стала вже доброю традицією Іванківського центру «Довір’я». Так, протягом серпня 2010 року – січня 2011 року демонструвалися фотороботи програміста Центру Пилипченка Михайла.

Чергова нова виставка – дивовижні картини, основою яких є філософське сплетіння природного матеріалу, кольорових камінців, морських мушль, тканини, скла, платівок, старих іграшок, бісеру, прикрас… А ще – особистого ставлення автора – Наталії Лагутенко, до людей, до життя та бачення дійсності, яка прикувала її в силу трагічної події до інвалідного візка. “Певний період, маючи багато вільного часу, не знала, чим займатися, щоб приносити задоволення собі, оточуючим” – каже Наталя.

 photo.jpg

Та сильна духом дівчина, творча особистість змогла знайти себе в мистецтві створення прекрасних картин, техніці декупажу, колажу. Політ фантазії майстрині не обмежений. В цьому переконує багата картинна галерея. В кожній картині відображені всі барви райдуги, всі пори року, радість і смуток…

 gallery_1.jpggallery_2.jpggallery_3.jpg

До речі, Наталя має власний сайт http://www.lagutenko.com/, де всі бажаючі зможуть ознайомитися з її неповторними роботами, що добром пильно вдивляються в очі кожному. І це не дивно, адже як зазначає Наталя: “Я ніколи не працюю над картинами якщо нездорова, у поганому або просто байдужому настрої.. Адже картини, виконані з душевним піднесенням, радісною фантазією, приємними спогадами і світлими думками про близьких людей набувають найвищої якості, нових відтінків почуттів”. Тому дуже хочеться, щоб краса, радість, роздуми, що Наталя дарує нам, поверталися до неї безмежною добротою, глибокою вдячністю і ще більшим розумінням і людською підтримкою.

 Тетяна Скрипченко, педагог-організатор ЦСПРН

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...