тренінг “Прояви турботу та обачливість”

“Якщо ти не знаєш ні себе, ні супротивника – ти програєш. Якщо ти знаєш тільки себе – можливо, ти виграєш. Якщо знаєш і себе, і супротивника – перемога на твоєму боці” Мудрець

До Міжнародного дня боротьби зі СНІДом практичний психолог Ольга Гаркуша провела тренінг “Прояви турботу та обачливість” для прикордонників з метою ознайомлення про ВІЛ та СНІД. Під час інформаційного повідомлення учасники дізналися про історію СНІДу, статистичні дані, визначення поняття ВІЛ І СНІД, основні шляхи передачі вірусу від однієї людини до іншої, як не передається. Під час заповнення анкети “Шляхи передачі ВІЛ. Міфи й факти про СНІД” прикордонники показали добрі знання з відповідної теми.

 img_0246.JPG

На запитання, як би ти поводився, коли б дізнався, що близька тобі людина інфікована, звучали різні думки. Але майже всі визнали, що ВІЛ-інфікована людина розуміє, що вона може заразити рідних, друзів, знайомих. Але ВІЛ-інфікований чи хворий на СНІД – це насамперед людина, наділена такими самими почуттями, бажаннями, надіями, що й здорові люди. Тому основна допомога хворому полягає у психологічній підтримці. Як правило, люди, дізнавшись, що вони інфіковані, відчувають потребу поділитися з кимось своїми переживаннями, знайти розуміння та співчуття, відчути себе не самотнім у боротьбі зі страшною недугою.

 img_0251.JPG

 img_0248.JPG

Під час створення колажів учасники показали прекрасні знання із заданої теми. Робота проходила жваво та емоційно. На завершення визначили способи запобігання інфікуванню, подякували тренеру за корисну інформацію та зробили для себе відповідні висновки стосовно безпечного життя.

Практичний психолог Ольга Гаркуша

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...