Підсумкова робоча зустріч

Підсумкова робоча зустріч Чорнобильської Програми Відродження та Розвитку ПРООН в Україні відбулася в м.Кам”янець-Подільський 14-15 грудня. Для участі в ній були запрошені представники МНС України, директори центрів соціально-психологічної реабілітації, голови правлінь громадських організацій та агенцій економічного розвитку, з якими була налагоджена співпраця Програми.

З вступним словом звернулись до присутніх керівники проекту ICRIN Клавдія Максименко та головний спеціаліст відділу комплексного медико-санітарного забезпечення постраждалого населення від наслідків Чорнобильської катастрофи МНС України Ольга Михальченко.

Паралельно було проведено опитування щодо очікувань учасників визначення питань для обговорення.

Більш детальніше, в доповідях вищезгаданих осіб, прозвучали результати діяльності другої фази ЧПВР ПРООН та співпраці з МНС, ГО та агенціями економічного розвитку в регіонах, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи.

 pc070254.JPG

Особливий інтерес у присутніх викликали доповіді директорів центрів соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи щодо впровадження інноваційних форм та методів роботи з громадами. В кожному виступі відзначено напрацювання попередніх років, набутий досвід та реальна можливість майбутньої співпраці.

На сьогоднішній день центри мають проблеми в зв’язку з реорганізацією МНС: підпорядкування, утримання, фінансування – це далеко не весь перелік питань, що виникали в ході зустрічі.

До проблем центрів приєднались, керівники агенцій економічного розвитку з Бородянки (Київська обл.), Овруча та Коростеня (Житомирської обл.), Ріпок (Чернігівської обл.) та представники громадських організацій, діяльність яких пов’язаних з ЧПВР.

Учасники зустрічі торкнулися також заходів приурочених до відзначення 25 річниці Чорнобильської катастрофи.

 pc070264.JPG

В ході наради визріло ряд питань та резолюція, спрямована на вдосконалення існуючих форм роботи та впровадження інновацій. Для ПР ООН важливим є поступовий перехід фази відродження в фазу розвитку Чорнобильських територій. Цього прагнуть наші посадовці, населення, яке проживає в зоні радіоактивного забруднення.

Г.Бабич

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...