Тренінг ICRIN

У рамках проекту ООН “Міжнародна науково-інформаційна мережа з питань Чорнобиля” (ICRIN) 15 – 17 вересня 2010 року в Коростені (Житомирська область) було проведено тренінг для представників громад на тему: “Планування та управління проектами громад”.

 sp_a4066.jpg

До участі в тренінгу були запрошені представники ГО, соціальні проекти яких пройшли перший етап відбору у конкурсі ICRIN «Розвинені території, здорові люди». Мета конкурсу – зініціювати бажання місцевих громад долучатися до ініціатив, спрямованих на ведення здорового способу життя, розвиток громад, поширення позитивної інформації та популяризацію власного регіону. Було подано 60 заявок від громадських організацій, а також органів самоврядування населення, що діють на території населених пунктів Волинської, Житомирської, Київської, Рівненської, Чернігівської областей, віднесених законодавством України до зон радіоактивного забруднення. З них відібрано 14 найкращих проектів, щоб ретельно підготувати їх до участі в другому етапі. Серед них – і проектна заявка ІРГО «Центр розвитку громади» «Розвиток творчого потенціалу молодого покоління».

Кожен учасник тренінгу презентував проект своєї громадської організації та протягом трьох днів працював над його удосконаленням, забезпеченням життєздатності. Практичними порадами щодо здійснення проектної діяльності ГО поділився Віктор Одиниця, тренер, директор Славутицького соціально-психологічного центру. Про планування та управління проектами громад, інформаційну складову реалізації проектів розповідали Наталія Насон, Дзвінка Качур, Сергій Щербак та координатор проекту ICRIN Павло Замостьян. Отримана інформація та групові обговорення сприяли покращенню та підвищенню ефективності кожного з проектів. Всі учасники були дуже активними і зацікавленими, адже грантову підтримку отримають лише 10 проектів. Сподіваємося, що наш проект потрапить до цієї «щасливої десятки»!

 Людмила ШЕЛЕСТ,
заступник директора Центру «Довір’я»

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...