Допомога ЦРЛ від доброчинців

Наприкінці серпня минулого року у Центр “Довір’я” завітала голова благодійної організації “Діти Чорнобиля” з Великобританії Дженіфер Алувалія. Поцікавившись станом здоров’я жителів нашого району, а також відвідавши разом із заступником директора Центру “Довір’я” Л.В.Шелест Іванківську ЦРЛ, поспілкувавшись з головним лікарем О.М.Кадун та дізнавшись про проблеми медичної галузі, вона пообіцяла вирішити питання придбання необхідного медичного обладнання.

Опісля Л.В.Шелест протягом року вела листування та перемовини з британськими друзями. І ось нещодавно фірма “Медгарант” доставила у нашу центральну районну лікарню придбані за кошти благодійників з Великобританії електричний та п’ять повітряних стерилізаторів, два хірургічні відсмоктувачі, десять настінних опромінювачів, два концентратори кисню, реанімаційно-хірургічний монітор та хірургічний електроніж. Усього – на 130 тисяч 502 гривні 02 коп.

І сума допомоги вагома, і обладнання вкрай необхідне для лікування потерпілих від аварії на ЧАЕС людей. Тож адміністрація ЦРЛ від імені пацієнтів Іванківщини висловлює щиру вдячність Центру “Довір’я” та особисто пані Дженіфер Алувалії за турботу.

p1010029.jpg

На знімку: головний лікар ЦРЛ О.М. КАДУН, виконуюча обов’язки головної медсестри ЦРЛ В.М. ГОЛУБОВСЬКА та заступник директора Центру “Довір’я” Л.В. ШЕЛЕСТ біля нового обладнання.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...