До 24-річниці аварії на ЧАЕС

Чорнобиль… До 24-річниці аварії на Чорнобильській АЕС вчитель біології Іванківської ЗОШ №1 Тарасенко Оксана Петрівна провела урок-пам”яті “Ймення зорі Чорнобиль для учні 8, 10 класів. На урок були запрошені Данильченко Євген Миколайович – ліквідатор, Головач Олександр Миколайович – старший лейтенант служби цивільного захисту Іванківського району, Гаркуша Ольга Вікторівна – практичний психолог Центру “Довір”я”.

Урок розпочався “Реквієм” Моцарта, поетичними рядками про Чорнобиль, спогадами про події 26 квітня 1986 року. Згадали тих, хто загинув, приборкуючи ядерну стихію, – пожежників. Присутні вшанували їх хвилиною мовчання. В екстремальних умовах люди працювали, не рахуючись ні з чим. Без відпочинку, не маючи відповідного спорядження, ризикуючи здоров”ям і життям, військові йшли на виконання поставлених завдань не під страхом кари за невиконання наказу, а із усвідомленням відповідальності за долі мільйонів наших людей.

Олександр Миколайович розповів про стан Чорнобильської АЕС, про роботи, які там проводяться та про роботу пожежної частини.

Ольга Гаркуша розповіла про добрих, по-дитячому чистих душею людей, які ще у 1987 році повернулися у свої домівки і не хочуть покидати своїх рідних місць, справжніх патріотів, яких називають “самопоселенці”.

cimg1524.JPG

Урок завершився пересторогою: “Тож схаменіться, люди! Залиште хоч щось своїм нащадкам. Збережіть нашу, може єдину, животворну у Всесвіті планету!”

Практичний психолог Ольга Гаркуша

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...