Після уроків – у «Довір’я»

«Ми – 5 А» – з посмішками на обличчях відрекомендувалася група хлопчиків та дівчаток, переступивши поріг Центру. З того дня пройшло багато часу, але щовівторка та щоп”ятниці наші спеціалісти чекають на цих веселих, дружних і допитливих учнів, заздалегідь спільно визначаючи теми зустрічей.

 5-a.JPG

Цікавою була дискусія про цінність здоров”я та здоровий спосіб життя, в ході якої всі разом подорожували «Морем пошуків» від «Берега мрій» до «Берега реалізованих сподівань». А по завершенню цієї мандрівки погодилися, що в кожному з нас закладено дуалістичне ставлення до власного здоров”я – і лише від кожного з нас залежить, шо обрати – шлях до здоров”я чи, навпаки, шлях від здоров”я.

Охоче брали участь школярі і в грі «Щасливий випадок». Кмітливість, швидкість реакції, набуті знання допомогли Сергію Чайці, Руслану Тимченку, Каті Котскевич, Віті Луценко, Романенку Віталію, Грицаєнку Саші та Ігорю Карпенку одержати перемогу в конкурсах «Хто швидше», «Математичні заморочки» та отримати жадані призи.

А напередодні 24 річниці з дня Чорнобильської трагедії на зустрічах йшла мова про безмежну мужність багатьох тисяч наших земляків- співвітчизників, які врятували світ від катастрофи, подарувавши Життя прийдешнім поколінням. Перегляд відеофільму «Альфа, бета, гама» на деякий час переніс присутніх в перші дні, місяці аварії на ЧАЕС, сприяючи усвідомленню всієї складності та небезпечності ситуації. А ознайомлення з матеріалами розміщеними в Чорнобильському куточку, створеному в Центрі , доповнили та поглибив поінформованість учнів. Бесіда та проведений конкурс малюнків «Чорнобиль очима дітей» став своєрідним підсумком зустрічі «Місце подвигу –Чорнобиль” , дитячою оцінкою та баченням подій квітня 1986 року.

 Попереду нові цікаві зустрічі, заняття.

Тетяна Скрипченко
педагог-організатор центру

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...