Волонтери наше цінне набуття

Вже майже 10 років підтримка та розвиток волонтерського руху стали невід’ємною частиною діяльності Іванківського центру «Довір’я» на шляху розвитку спільноти, що проживає на радіаційно забруднених територіях. За цей час волонтерами були проведені благодійні, інформаційно-просвітницькі акції, тренінги, семінари, багато численні зустрічі з дітьми, підлітками, дорослим населенням спрямовані на безпечне проживання, підвищення власної відповідальності за життя, здоров’я, формування переконання необхідності ведення здорового способу життя.

Сьогодні, коли основна увага зосереджується на подоланні чорнобильського стереотипу та поверненні постраждалого від наслідків аварії на ЧАЕС населення до нормального життя, необхідність в роботі волонтерів зростає як ніколи. Адже, Центр вже давно став невід’ємною структурою не тільки Іванківського, а й Поліського районів. Запити на роботу психологів та соціальних педагогів інколи перевищують фізичну спроможність. Виходом з ситуації є навчання досвідченими тренерами та залучення до деяких видів діяльності волонтерів з числа підлітків та дорослого населення.

 dobra-volya1.JPG

Тому з приємністю була сприйнято інформацію Центру волонтеріату «Добра воля» про проведення 5-6 березня 2010 року тренінгу «Тренінгові підходи у волонтерському менеджменті». Враховуючи тренерський досвід, успішну роботу з волонтерами учасниками тренінгу стали психолог центру «Довір’я» Ольга Гаркуша та Світлана Вождаєнко, голова «Організації молоді Іванківщини». Повернувшись до центру «Довір’я» Ольга поділилася враженнями, набутими знаннями. Результатом практичного втілення їх в практику стане запланований на кінець березня 2010 року тренінг для волонтерів «Лідер – організатор волонтерів».

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...