Робота з прикордонниками

Комунікативний тренінг удосконалення професійної компетентності прикордонників

Життя кожної людини від самого її народження і до смерті проходять серед людей. Без їхньої допомоги вона не може навчитися навіть ходити, не кажучи вже про її життєві функції. Жодна людина не існує сама по собі. Кожен з нас може жити серед людей і пов’язаний з ними безліччю найрізноманітніших відносин. Формою такого зв’язку є спілкування.

Кожен працівник має бути фахівцем високої професійної компетентності і культури. Остання вбирає в себе і такі професійні якості, як комунікативна компетентність та культура спілкування. Тому для підвищення ефективності роботи спеціаліст має досконало володіти знаннями й уміннями професійної комунікації, а також вміти адекватно їх застосовувати у відповідній сфері та ситуації.

 trening-2.JPG

Для прикордонників відділу прикордонної служби “Іванків” практичним психологом Центру “Довір’я” Ольгою Гаркушею був проведений комунікативний тренінг удосконалення професійної компетентності з метою усвідомлення важливості спілкування в діяльності прикордонника та виявлення адекватності самооцінки власних комунікативно-профемійних якостей. Для учасників така форма навчання була трохи незвичною, так як раніше не брали участі у тренінгах, але сприймали інформацію із зацікавленістю. З самого початку всі активно включилися до роботи. Спочатку визначили, що таке спілкування, а потім перейшли до якостей особистості, важливих для ефективного спілкування у роботі прикордонника. У процесі обговорення учасники зазначили, що комунікативна компетентність залежить від особистості самого спеціаліста. А також відмітили, що в основі комунікативної компетентності лежить широка гама загальнолюдських цінностей, таких як гуманізм, добро, здатність до співпереживання, вихованість. Головним побажанням учасників була думка про те, що ідеальний варіант взаємовідносин може бути при наявності рівноправних відносин партнерів по спілкуванню. Такий характер спілкування є оптимальним психологічним фоном, який створює умови для процесу саморозвитку та самовдосконалення. Тренінг завершився словами вдячності за цікаву роботу та побажаннями найкращого один одному.

trening-1.JPG

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...