З думкою про літо

Швидко минули дитячі зимові канікули, тож прийшов час подбати про не менш улюблені – літні. Традиційно, кожне літо за сприянням Іванківської районної громадської організації «Центр розвитку громади», фахівців центру «Довір”я» діти з Іванкова, Іванківського та Поліського районів проводять літні канікули в Іспанії, Португалії, Великій Британії. Поїздкам дітей за кордон передує велика копітка праця: зустрічі, переговори з іноземними партнерами…

20 січня відбулася чергова зустріч з представниками португальської громадської організації «ACLIS»: Руї Сантьяго, Фернандо Піньо та Франциско Гонсалвес та заступником голови місії Жозеф М.Карнейру Мендншом, на якій йшла мова про подальшу співпрацю між українською і португальською громадськими організаціями та португальським посольством.

portygaliya-2.JPG

Протягом візиту тепло і щиро зустрічали Руї Сантьяго, Фернандо Піньо та Франциско Гонсалвес в центрі Довір”я та сім’ях. Гості були вражені українською щирістю та щедрістю. На прощання була організована екскурсія в м.Київ, якій не завадив сильний мороз. Люди з далекої Португалії, які відкрили свої серця і домівки маленьким українцям, відкрили для себе Україну по новому.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...