На святкові гостини – в “Довір’я”

Сніжні заметілі та морози не стали на заваді відвідувачам Іванківського центру «Довір’я» на новорічно-різдвяних канікулах. Зокрема, діти молодшого шкільного віку мали змогу взяти участь в екологічній казці «Стежками Дідуся Мороза», продемонструвати вміння відгадувати загадки, читати вірші, складати власні казки про зимові пригоди за опорними словами, малювати, водити хороводи, цікаво і змістовно провести час в залі ігрової терапії спільно з друзями, батьками, старшими братиками і сестричками.

pc130171.JPG

Дзвінко і бадьоро лунали в центр і колядки на різдвяному святі «Христос народився! Славимо його!», яке було організоване для дітей з соціально-незахищених сімей Іванкова, Коленців, Термахівки, Федорівки, Сукачів. Дітлахи охоче брали участь в пропонованих конкурсах, проявляючи активність, ініціативність та щиро раділи новорічним подарункам. За час проведений в центрі діти познайомилися, стали друзями. А на прощання кожен учасник свята приготував вітальне слово – побажання, яке обов’язкове повинне збутися: радості, приємних несподіванок, зустрічей і подарунків.

 pc130170.JPG

Восьмого січня 2010 року центр «Довір’я» зібрав у своїх стінах найактивніших представників молодіжних громадських організацій селища, студентів та багато цікавих молодих людей на дискотеку в українському стилі, де кожен, хто небайдужий до українського, чи то просто з цікавості, мав можливість весело провести час, відпочити під ритми запальних українських мелодій: POP, ROCK, FOLK. Організовуючи «Українську дискотеку», організатори мали на меті кілька завдань. Це і змістовне дозвілля молоді, і запобігання негативним явищам у молодіжному середовищі, і популяризація української культури, звичаїв та традицій наших предків серед молоді, підвищення національної самосвідомості.

Давні добрі стосунки поєднують Іванківський центр «Довір’я» та міжнародний благодійний фонд Східно–Європейська місія (США). За підтримки Фонду з 3 по 9 січня 2010 року 9 підлітків з соціально-незахищених сімей мали змогу побувати в зимовому таборі «Коло друзів» в Пущі Водиці, спілкуватися та відпочивати з американськими ровесниками. «Ця поїздка стала для кожного з нас реальною казкою, чудовим новорічним подарунком» – каже Вадим Булавенко, один з тих, кому пощастило побувати в зимовому таборі.

 hpim3349.JPG

Не забули ми і одиноких престарілих осіб, яких відвідала та вітала з святами соціальний працівник центру Жигадло Наталія.

Фахівці центру доклали всіх зусиль, щоб кожен з новорічно-різдвяних заходів залишився в пам’яті, зігрівав серця всіх відвідувачів центру, надавав їм душевної рівноваги та гарного настрою.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...