З нагоди 15-річчя Центру

 1.JPG

Ірина Ярославівна Хромуляк, директор Департаменту у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи МНС України.
Центр «Довір’я» успішно реалізує основні завдання Загальнодержавної програми подолання наслідків Чорнобильської катастрофи щодо соціально-психологічної реабілітації постраждалого населення та його інформування з питань його інформування про безпечне проживання на цих територіях.

За історично невеликий період спеціалістами Центру зроблено дуже багато: розроблено та впроваджено велику кількість соціальних реабілітаційних програм, спрямованих на психологічне й фізичне оздоровлення всіх верст населення, попередження кризових ситуацій, профілактику підліткової наркоманії, Сніду, алкоголізму, тютютопалінню. Завдяки їх наполегливій праці значно поліпшується психологічний та фізичний стан жителів міста а також зростає загальна психологічна культура населення. За 15 років плідної й відданої роботи фахівці центру здобули авторитет і повагу у жителів Іванківського, Поліського районів.

 Враховуючи інформаційні потреби сьогодення, інформаційно аналітична служба Центру проводить широкий спектр робіт спрямованих на забезпечення жителів району достовірною та доступною інформацією про стан довкілля, безпеку проживання та ведення здорового способу життя. Це підготовка і розповсюдження буклетів, бюлетенів, проведення лекцій, інформаційних зустрічей, тренінгів. Вже понад рік діє власний сайт центру. 

Триває плідна співпраця з Чорнобильською програмою відродження та розвитку ПРООН в Україні (ЧПВР ПРООН), американською неурядовою організацією “FOCCUS” («Друзі Чорнобильських центрів»), благодійними організаціями Іспанії, Португалії, Великої Британії. У цьому році розпочалася активна участь колективу у роботі нового інформаційного проекту за напрямком «Забезпечення людської безпеки індивідуальними особам та суспільствам областей, що зазнали впливу Чорнобильської катастрофи, шляхом надання інформації», національним координаром якого є МНС. України.

То ж з нагоди 15 річчя Центру адресую його працівникам найсердечніше побажання життєвих і творчих здобутків, удач і успіхів у кожній задуманій справі, добробуту, взаєморозуміння. Нехай щастить вам завжди і в усьому.

 2.JPG

Цього дня багато приємних і теплих слів лунало від заступника Голови КОДА Максименка В.М., начальника Головного управління з надзвичайних ситуації КОДА І.Ю.Боровкова, голови Іванківської РДА Леляка О.І, голови Іванківської районної ради Василенка М.М.,координаторів ПР ООН України Оксани Гарнець та Павла Замостьяна, світил психологічної науки України – доктора психологічних наук Ю.М. Швалба, кандидата психологічних наук В.Г.Панка,колег, друзів…

3.JPG

Всі гості та запрошені відзначали високий професіоналізм фахівців центру, очолюваного талановитою Людиною великої душі, бездонного добра, відданості улюбленій справі Бабич Галиною Гаврилівною. І серце кожного спеціаліста переповнювала радість і гордість від причетності до великої надзвичайно потрібної і відповідальної роботи заради довіри жителів Іванківського та Поліського районів, над якими лиховісно розчепірив крила птах «мирного атому».

4.JPG

5.JPG

Багатовимірна робота фахівців Центру відзначена МНС України, управлінням в справах сім»ї та молоді КОДА, Іванківською РДА та районною радою. Щиро вітаємо з нагородженням Почесною відзнакою МНС України соціального педагога Центру Шеремет Інну; Почесними грамотами МНС України практичних психологів Гаркушу Ольгу та Превор Ірину, грамотою – фахівця по звязках з громадскістю та пресою Осипенко Анну, подякою МНС України – програміста Шевченка Андрія, грамотою управління в справах сім»ї та молоді КОДА директора Центру Бабич Галину.

6.JPG

Ми витримаєм, вистоїм, щоб жити,

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...