Удосконалюючи професійну майстерність

23 вересня 2009 року в приміщенні Іванківського ЦСПР з метою удосконалення майстерності спілкування з самотніми одинокими людьми похилого віку та оволодіння правилами безпеки при контакті з інфекційно хворими непрацездатними особами проведено другий семінар професійного росту соціальних робітників. Їх в нашому районі більше 60 і кожен обслуговує в середньому 10 одиноких самотніх людей похилого віку. А це – надзвичайно не просто, бо значне фізичне навантаження поєднується завжди з емоційним.

 prof-maysternist1.JPG

В підготовці та проведенні семінару взяли участь фахівці Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, Іванківського управління праці та соціального захисту населення.

Запрошені до участі в роботі семінару районний фтизіатр Гавриленко Т.В., завідуюча терапевтичним відділенням ЦРЛ Осницька Л.Я. цікаво і переконливо говорили про методи індивідуального захисту під час обслуговування одиноких самотніх людей похилого віку хворих на туберкульоз, при інфекційно-респіраторних захворюваннях. Цього ж дня психологом центру О.Гаркушею проведено комунікативний тренінг професійного росту для соціальних робітників, які обслуговують одиноких непрацездатних громадян.

 prof-maysternist3.JPG

Ми переконанні, що участь в тренінгу, отримані знання стануть в нагоді кожному учаснику і допоможуть в подальшому знайти правильний вихід з проблемних ситуацій.

 prof-maysternist2.JPG

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...