Студенти з Оксфорду

«Найголовніше – побороти синдром жертви», – так вважають студенти Оксфорду, які вже третій рік відвідують наш район за програмою «Волонтери Оксфорду – для постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи». Одним з її організаторів виступає Українське товариство Оксфордського університету та Чорнобильська програма відродження та розвитку ПРООН, з якою Іванківський ЦСПР поєднують давні партнерські зв’язки, спільна робота.

oksford-1.JPG

Майже три неділі шість волонтерів проживали в селах, що відносяться до третьої та четвертої зон радіаційного забруднення. Це сприяло ознайомленню з повсякденним реальним життям населення в Чорнобильській зоні. В свою чергу, небайдужість, яку відчули до власних проблем жителі, є важливими чинником, що сприятиме подоланню негативних стереотипів та асоціацій щодо наслідків аварії та ЧАЕС, які так глибоко вкоренилися у свідомості багатьох людей.

 oksford-2.JPG

Перед від’їздом волонтери – в повному складі на чолі з Дзвінкою Качур, спеціалістом з інформації ЧПВР ПРООН, завітали до центру Довір’я. В невимушеній доброзичливій обстановці довго йшла мова про роботу центру з населенням щодо його інформування з питань подолання наслідків чорнобильського лиха.

 

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...