«ДОБРА ВОЛЯ

ЦЕНТР ВОЛОНТЕРІАТУ «ДОБРА ВОЛЯ” – ЗА СПІВПРАЦЮ
У червні Центр волонтеріату “Добра Воля” в рамках проекту УФСІ розпочав серію навчань для громад з метою надання нових знань, методів, інструментів та сприяння їх застосуванню для кращого вирішен¬ня нагальних проблем у громаді. Такі навчання (безкоштовні, адже сам проект фінансується японським урядом) були проведені у п’ятницю, 19 червня, в Іванківському районі.
У селі Запрудка зібралося 15 активістів місцевої громади для участі в тренінгу на тему «Розвиток малого підприємництва в сільських громадах».
У райцентрі на базі Центру “Довір’я” тренінг на тему “Проект розвитку населеного пункту” проводив директор ЦВ “Добра воля” Тарас Тимчук. В ньому взяли участь близько 20 представників з 14 населених пунктів району, здебільшого – представники та лідери тих громад, де у минулі роки впроваджувалися проекти УФСІ, а також – працівники сільських рад, яких запрошували районна рада та Центр «Довір’я». Метою тренінгу було підвищити ефективність розвитку громад шляхом передачі знань та напрацювання практичних навичок підготовки та виконання проектів розвитку населених пунктів, обмін досвідом між учасниками.
Насамперед, застосування набутих знань, методів, форм роботи у вирішенні важливих проблем громад залежить від активності їх лідерів. І хоч не всі з них відразу виявили зацікавленість, кілька чоловік таки звернулися до тренера з конкретними запитаннями, ідеями, пропозиціями, обмінялися контактними адресами, отримали спеціальні анкети, заповнивши які обидві сторони зможуть підтримувати зв’язки. В такому режимі ЦВ “Добра воля”, можна сказати, має бажання співпрацювати з лідерами громад Іванківського району і надалі, зокрема, над створенням так званих груп самодопомоги.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...