ІАС повідомляє

В березні місяці окрім запланованої роботи – випуску друкованої продукції буклети, інформаційні листи предназначені як для розповсюдження по організаціям та установам, так і для інформаційних стендів центру (для відвідувачів), звернення населення до інформаційно аналітичної служби за потрібною інформацією, було проведено дві інформаційні зустрічі – ЗОШ№2.

ias-1.JPG

В один день 31.03.09 цікаву інформацію отримали учні старших класів – одна була присвячена міжнародному Дню боротьби захворюваності на туберкульоз для учнів 9-их класів яка проводилася спільно з районним лікарем–фтізіатром Гавриленко Тетяною Володимирівною, на другій для 11-их кл. висвітлювалася не менш важлива для безпечного проживання проблема пожежної безпеки, яку теж проводили спільно з інспекторами Іванківської пожежної частини СДПЧ – 28, Пархоменком Аркадієм Олександровичем та Наталією Віталієвною.

В нашому центрі є багато програм по яким спеціалісти проводять заняття, тренінги, зустрічі, виїздну роботу, працюють над проектами і т.д. Одна з них програма «Абетка безпеки » робота по програмі передбачає інформаційні зустрічі по безпечній поведінці в небезпечно-екстремальних ситуаціях оточуючого середовища. А для ефективного їх проведення ми запрошуємо до співпраці спеціалістів різних організацій та установ. Наприклад якщо тема зустрічі про безпечне поводження з вогнем запрошуємо пожежників і т.д. Ці зустрічі були не винятком. Тетяна Володимирівна Гавриленко вміло і цікаво розповіла учням 9-их класів про захворюваність на туберкульоз, яке це страшне лихо, статистику останніх років, яка якщо чесно лякає цифрами захворювання населення нашого району, показала як завжди їм рентгенівські знімки хворих людей, що справило неабияке враження на школярів, розповіла про заходи безпеки, попередження цього захворювання. Діти з зацікавленістю ставили запитання щодо профілактики, обговорювали інформацію між собою, дискутували про прививки потрібні вони чи ні? Кожен зробив для себе свій висновок і це добре , сучасні діти вміють мислити критично і самостійно обирати шляхи поведінки в майбутньому. Вони вже розуміють стан речей сьогодення мають право вибору, а нам залишається тільки надіятися, що цей вибір буде їм на користь. Старшокласники 11-их класі також з задоволенням прослухали інформацію на тему «Пожежна безпека» яку розповідав Аркадій Олександрович інспектор СДПЧ – 28, доповнивши її цікавим відео про роботу пожежників та наслідки необережного ставлення з вогнем.

 ias-2.JPG

 

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...