ВЕЛИКА БРИТАНІЯ

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ – НАДІЯ НА ВЕЛИКИЙ ПРОСТІР

Останні роки Іванківська районна громадська організація «Центр розвитку громади» одним із основних напрямків своєї діяльності вважає оздоровлення дітей, що проживають на території, враженої Чорнобилем. Щоліта оздоровлювалося в Іспанії близько 400 дітей. Цього року економічна криза значно «врізала» можливості іспанців приймати дітей. Але ми шукаємо й нові можливості.

Влітку минулого 2008 р. приймали делегацію з Португалії, а восени зав’язалося знайомство з представниками асоціації Великої Британії, яка мала багаторічний досвід оздоровлення білорусь¬ких дітей.

Цього місяця перша група дітей під супроводом соціального педагога Інни Шеремет побувала на відпочинку у Великій Британії. Враження незабутні.

Завдяки особистим зв’язкам асоціації, діти були запрошені до Будинку Парламенту в Лондоні та відвідали засідання Палати лордів та Палати громад, куди, зазвичай, туристів не допускають. Один з лордів пригостив дітей смачним обідом. Програма перебування була різноманітною та насиченою. Щодня організовувались цікаві заходи та екскурсії до старовинних замків, музеїв (музичних інструментів, краєзнавчого музею і т.д.). Дітей навчали верховій їзді та плаванню, розпису гончарних виробів, прикрашенню тістечок, перукарській справі та випеченню піцци. З дні діти провели на узбережжі Ла-Маншу, де дихали свіжим морським повітрям, здійснювали прогулянки та грали в ігри на відкритому повітрі.

Для кожної дитини асоціація підготувала фотоальбом та речі. Діти мали можливість вибрати на свій смак куртки, кросівки, спортивні костюми, тощо.

Швидко летіли дні, повернення додому завжди бажане, але діти довго будуть бачити в снах Велику Британію.

Співпраця продовжується, наступні 10 чоловік готуються до виїзду.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...