До Дня ліквідаторів ЧАЕС

Іванківський центр «Довір’я» до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС провів ряд заходів: це інформаційні зустрічі учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи із підлітками, збір матеріалів про ліквідаторів Іванківського району для Книги пам’яті, що готує музей Чорнобиля м. Київ.

zustrich-1.jpg

Традиційні шахово-шашкові турніри як серед школярів району, так і серед самих ліквідаторів щороку активно організовує волонтер центру «Довір’я», майстер спорту з шахів Микола Комаренко, який вже майже 14 років очолює шаховий клуб «Довір’я», ініціатором якого були ліквідатори Анатолій Карпенко, Юрій Буханець, Віктор Доценко, Федір Черв’яківськівський, Дмитро Жупинас та ін.

zustrich-2.JPG

Підготовлено та розповсюджено інформаційні буклети «Якщо я живу на забрудненій території».
Цікавою була фотовиставка «After Chernobyl» та зустріч з її автором американцем Майклом  Форстером Ротбартом, який з фотокамерою в руках вивчає життя людей після техногенних катастроф на території бувшого Радянського Союзу.

zustrich-3.jpg

Цього разу на засіданні клубу «Супер-герой», приуроченого Дню ліквідатора, підлітки вправлялися у сміливості, мужності, орієнтації на місцевості. Змагання між загонами було захоплюючим. Особливу кмітливість проявили брати Деримарки з Термахівки, Вадим Булавенко з Іванкова.
11 грудня проведено «День здоров’я», де відбулися індивідуальні та групові зустрічі та консультації психологів, лікарів, юристів з населенням Іванкова та Іванківського району, проведено обстеження з допомогою комп’ютерного діагностування серед ліквідаторів.

zustrich-4.JPG

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...