Чорнобиль очима фотографа

fotograf1.JPG

Весною 2007 року вперше до України приїхав американський  фотограф  Майкл Форстер  Ротбарт  (місто Медісон). Мета візиту попереднє дослідження життя населення після аварії в 7 обраних громадах: Іванкова, Бородянки, Славутича, Коростеня, Чорнобиля, Прип’яті, Деснянського району міста Києва та в подальшому  організація фотовиставки, як хроніки життя сільського і міського населення на забруднених територіях України. 
В  жовтні 2008 року  ми вдруге  зустріли  Майкла, як давнього друга в центрі  «Довір’я». І знову до Іванкова його привело бажання глибше вивчити життя і побут людей, які постраждали внаслідок чорнобильського лиха. «Я буду робити фотографії із щоденного життя в містах та селах і говорити з людьми про їхній досвід. Я сподіваюся, що фотовиставка про мою подорож сприятиме взаємному розумінню, відображуючи слова і життя цих людей  для їхніх місцевих громад і для більш широких українських та американських глядачів», – говорить Майкл. 

fotograf2.JPG

Протягом 10 місяців спілкування з жителями Майкл Форстер Ротбарт планує створити сильні, персональні фотографії, фокусуючись на трьох основних аспектах: 7 реальних персонажів, з якими він зустрічатиметься щомісяця; 60 портретів пересічних жителів плюс неофіційні інтерв’ю з ними;  фотографії щоденних подій у цих 7 громадах.
Помічники, консультанти Майкла в цій нелегкій справі – фахівці центру «Довір’я».

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...